WhatsApp

Hakkımızda

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

Webnimo akıllı bilişim hizmetleri 2018 yılının haziran ayında kuruldu. Profesyonel ekip ve profesyonel çalışma olanaklarımız ile öncelikle bulunduğumuz bölgede ve tüm Türkiye'de profesyonel web yazılım firması olmayı hedefledik.

Webnimo akıllı bilişim hizmetleri olarak müşterilerimize %100 müşteri memnuniyeti kesinliği veriyor ve bunun daha fazla olması için mümkün derecede çaba göstermeye çalışıyoruz. Webnimo akıllı bilişim hizmetleri olarak çalışma alanlarımızı web tasarım, web yazılım, sosyal medya ve profesyonel video prodüksiyonuna yönelterek geniş çalışma alanları içerisinde profesyonel bir hizmet anlayışı ile sizlere hizmet etmeye çalışıyoruz.

Kendi alanlarında profesyonel olan 6 kişilik dev kadromuz sizlere memnuniyet ve güler yüzle hizmet etmeyi prensip haline getirmiştir. Firmamız çalışma sahasında ve web dünyasında özgün bir imza atmak üzere tüm web dünyası sakinlerine mükemmel derecede hizmet sunmaya hazırdır.

Hizmetimizi 7/24 aktif olan teknik destek ekibimiz ve satış öncesi destek ekibimiz ile süslendirerek yüzünüzü güldürmeye, sizleri memnun bırakmaya çalışıyoruz. .

Webnimo - smart web services